The Leaders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Leaders

Fórum guildy serveru FunnyWorld
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Máte záujem o vyšší rank?

Goto down 
AutorSpráva
Fijko
Admin
Admin
Fijko


Počet príspevkov : 52
Age : 33
Registration date : 12.11.2008

Máte záujem o vyšší rank? Empty
OdoslaťPredmet: Máte záujem o vyšší rank?   Máte záujem o vyšší rank? Icon_minitimePi november 28, 2008 1:43 pm

Pokiaľ máte záujem o postup v ranku alebo podobných činnostiach v guilde či sa zaujímate o post vo vedení guildy musíte spĺňať nasledujúce podmienky.

Prispievať do guildy pomocou slabším lvl, low eq či menej skúseným hráčom alebo napadnutým hráčom alianciou.
Prispievať príspevkami na fóre v čo najserióznejšej forme. (Spam sa za príspevky nepovažuje!)
Často komunikovať s vedením guildy. (hlavne výkonným vedením a officermy)
Dodržiavať pravidlá fóra a guildy.
Preukázať skúsenosti v hre na guild raidoch.
Preukázať znalosť práv a povinností daného ranku.

Po splnení nasledovných požiadavok si napíšte topic v sekcii Všeobecná diskusia.
Topic bude obsahovať:
Názov topicu = Vaše meno + žiadosť o rank (príklad: Fijko žiadosť o rank class leader)
Správa topicu = Váš stručný popis, prečo chcete rank, predpoklady (príklad: Fijko druid tauren talenty 41/0/20 --- rank si podľa mňa zaslúžim po splnení požiadaviek a vypomáhaní v guilde --- Som si plne vedomý svojich budúcich povinností pokiaľ by ste mi postup schválili.)

Vyhradzujeme si právo dávať ranky a hodnosti len tým ktorý si to zaslúžia podľa nás. Taktiež si vyhradzujeme právo znížiť Vám rank v rámci trestu po previnení sa voči pravidlám.
Návrat hore Goto down
http://theleaders.unas.cz/
 
Máte záujem o vyšší rank?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Leaders :: Informácie a oznamy (NOVINKY!!!) :: Invitovanie do guildy, ranky a class leadry-
Prejdi na: