The Leaders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Leaders

Fórum guildy serveru FunnyWorld
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 S3 a PVE (otváram diskusiu)

Goto down 
AutorSpráva
Fijko
Admin
Admin
Fijko


Počet príspevkov : 52
Age : 33
Registration date : 12.11.2008

S3 a PVE (otváram diskusiu) Empty
OdoslaťPredmet: S3 a PVE (otváram diskusiu)   S3 a PVE (otváram diskusiu) Icon_minitimeUt december 02, 2008 10:14 pm

Je niekto z Vás dobrým PVP hráčom? Ja si myslím, že celkom dobrým v PVP som tak S3 je momentálnym cieľom nielen do PVE vecí (aj keď je to divné ale S3 ako PVP resselience set nemá taký dmg ale v tých veciach za repku to radšej fakt budem chodiť PVE s S3 Very Happy ) A hlavne arény by som chcel pomaly začať chodiť ale ja moc nemám rád prehry. Very Happy Tak sa najskôr kvalitne pripravím. Najskôr budeme full PVE guilda aby sme si zohnali eq a neskôr už budeme PVE/PVP

PVE=(neskôr) pre tých, čo ešte nemajú dosatatočný EQ alebo nemajú dosť honorov a podobne. Budeme chodiť teda BGčka a podobné veci + dungeony.

PVP=(neskôr) pre tých, čo majú radi PVP boje. Bude to spočívať v tom, že budeme chodiť nájazdy na SW, robiť svoje tímy do arén a chodiť čistiť BGčka ako silná guilda.

Tak čo Vy na to?
Návrat hore Goto down
http://theleaders.unas.cz/
 
S3 a PVE (otváram diskusiu)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Leaders :: Všeobecné záležitosti (diskusie, problémy,...) :: Všeobecná diskusia-
Prejdi na: